O nás


Výhody spolupráce s námi – nejjednodušší cesta k Vašim realitám

M2 Sors s. r. o. je developerská firma s působností v Severozápadních Čechách, Praze a jejím okolí. Pomáháme širokému spektru zákazníků v oblasti rozvoje regionu, realizace průmyslových, komerčních a bytových staveb, zhodnocování pozemků, správy a údržby nemovitostí a pronájmu nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Vlastníme řadu pozemků, na nichž plánujeme nebo již realizujeme výstavbu bytových a rodinných domů, průmyslových hal a komerčních objektů. Nabídkou bytů a stavebních pozemků věříme, že uspokojíme potřeby každého zájemce o kvalitní bydlení vysokého evropského standardu.
Výsledkem dlouhodobé pečlivě sledované strategie naší společnosti jsou NEJATRAKTIVNĚJŠÍ BYTY a POZEMKY vysoké kvality s poměrem kvality a ceny na trhu v severozápadních Čechách. Už v počátcích jsou optimalizovány všechny procesy jak při přípravě stavby, tak při její realizaci, aby bylo dosaženo maximální efektivity na každém jednotlivém kroku. Výstavba je financována z vlastních zdrojů bez využití bankovních úvěrů. Uvědomujeme si, že pořízení nového domova je jedním z nejzávažnějších životních rozhodnutí, každá jednotlivost v našich projektech vychází z důkladné znalosti životního stylu našich klientů. Hlavním cílem je pro nás spokojený zákazník jak s cenou, tak i kvalitou. Snažíme se mít vždy něco atraktivního navíc pro naše klienty.

Dále zajišťujeme vedení projektové dokumentace, zpracování a vedení provozní dokumentace, správu smluv, kontrolní a poradenskou činnost.
K majetku naší společnosti náleží také několik nemovitostí, ve kterých sídlí významné společnosti. Mimo jiné se jedná o pozemky a budovy firmy EKOSTAVBY Louny s.r.o.

Veškeré obchodní vztahy jsou založeny na důvěře s podporou našeho profesionálního týmu.