Pronájem moderních nadstandardních bytů o velikosti 3+kk

Polyfunkční dům v Lounech, ulice Vrchlického 2943

GPS: 50°21'23.369"N, 13°48'1.895"E Energetická náročnost budovy: třída B - velmi úsporná Polyfunkční dům se nachází v klidné části města, v těsné blízkosti centra. Občanská vybavenost je v dosahu 5 minut, veřejné parkování do 200 m, garážové parkování do 50 m.

Hlavní obytné místnosti jsou světlé a slunné, orientovány na Jih. Přístup k bytům společnými prostorami pro 4 bytové jednotky, v domě je bezbariérový výtah. Vytápění bytů je řešeno etážovými kotly s podlahovými konvektory. K dispozici jsou telefonní linky a rozvody pro TV, internet. Každý byt je vybaven samostatným zabezpečovacím zařízením s připojením na pult centrální ochrany.

Všechny byty jsou vybaveny novými nadstandardními kuchyňskými linkami včetně vestavných kuchyňských elektrospotřebičů (lednice, odsavač par, multifunkční sporák se sklokeramickou deskou, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, drtič odpadů, pračka). Koupelny a toalety jsou rovněž v nadstandardním provedení. Součástí vybavení jsou podlahové krytiny, vertikální žaluzie a vestavěné skříně, jídelní kout, obývací nábytek - stěny, sedací soupravy, ložnice. V bytech se nacházejí klimatizační jednotky.

 ...... AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOLNÝCH BYTŮ:

  • všechny byty jsou obsazeny
Kontaktní osoba:  Renata Tabačková, tel.: +420 603 196 177