Polyfunkční dům – pronájem konferenčních prostor
31.8.2015
Kadaň – prodej pozemků
31.8.2015
ukázat vše

Zahradní město Louny – pronájem bytů

Zahradní město Louny - pronájem bytů

 V jihovýchodní části města Louny vzniká nová obytná zóna. Ještě před několika lety zde hyzdil město areál kasáren.  Na základě studie zahájilo město realizaci projektu, jehož výsledkem je obchodní zóna s množstvím nově vzniklých obchodních příležitostí a zóna rodinných domů. Poslední řešenou zónou je zóna centrální, která byla studií určena k rekonstrukci stávajících objektů a k výstavbě nových bytových domů.

V roce 2009 jsme zahájili realizaci developerského projektu „Zahradní město Louny“. Ten zahrnuje výstavbu bytových domů a rekonstrukci stávající budovy v jejich blízkosti. Rekonstrukcí zmíněné budovy vznikl multifunkční objekt s lehce zapamatovatelným názvem – Multifunkční dům MINI.

Přízemí Multifunkčního domu MINI (bývalá učebna vojenské správy) je v současné době k dispozici společnosti V.H.V  se zaměřením na koupelnový sortiment společnosti SIKO. V levé části přízemí je od května 2010 otevřena prodejna PRIMA-KUCHYNĚ manželů Moniky a Ctibora Tomešových. V dalších podlažích je 8 luxusních bytů 3kk o velikosti od 92,8 do 149m2 s lodžiemi od 5,5 do 6 m2. K dispozici jsou parkovací plochy v uzavřeném komplexu u domu. Rekonstrukce byla dokončena v květnu 2010. V současné době jsou bytu určeny k pronájmu.

Bytových domů bude celkem šest a nabídnou celkem 144 bytů. V  roce 2009 – 2010 byla zahájena výstavba prvních dvou domů L2 (ulice Javorová) a P3 (ulice Topolová). Bytové domy nabízí byty o velikosti 1kk až 4kk a výměře 37 m2 až 113 m2. Všechny byty kromě vstupního podlaží mají své lodžie a sklepní kóje. Ke všem bytům je možno dokoupit parkovací místo v suterénu domu, bezplatné parkování je řešeno před domem.

Aktuálně připravujeme výstavbu dalšího bytového domu, označeného jako L1, který naváže na bytový dům L2. Bytový dům L1 bude mít celkem 24 bytů o velikosti 1kk až 3kk a výměře 45 m2 až 95m2 . Součástí této přípravy je i realizace integrovaného bytového domu Fontána, který vznikne na Zeleném náměstí. V tomto domě bude celkem 46 bytů o dispozici 1kk až 3kk a výměře 32 m2 - 139 m2. Výstavba je naplánována na duben 2016.

Energetická náročnost budovy: třída B - velmi úsporná  

Aktuální nabídka volných bytů: